OFERTY PRACY

PRACOWNIA ELEKTRYCZNA I AKPiA

PROJEKTANT / STARSZY PROJEKTANT W BRANŻY AKPiA

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie dokumentacji technicznej w branży AKPiA na etapach: koncepcji, projektów podstawowych, wykonawczych i powykonawczych,
  • Przygotowywanie przedmiarów dla ofert przetargowych,
  • Obsługa realizacji inwestycji w ramach nadzorów autorskich.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: Automatyka, Elektronika lub pokrewne,
  • Doświadczenie w pracy w biurze projektowym – minimum 5 lat, praktyka przy realizacji inwestycji będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość rynkowej oferty produktów z działu obiektowej aparatury kontrolno-pomiarowej i systemów sterowania – znajomość rozwiązań z branży teletechniki będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość programów: Microstation, pakietu MS Office – znajomość programów narzędziowych Eplan, COMOS, programów obliczeniowych oraz umiejętność modelowania przestrzennego 3D będą dodatkowymi atutami,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym – biegła znajomość lub dodatkowo znajomość innych języków (np. niemiecki) będą dodatkowymi atutami,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie i kreatywność.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę w pracy ,
  • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w dynamicznym i profesjonalnym zespole,
  • Możliwość udziału w dużych inwestycjach w sektorze energetycznym w kraju i za granicą,
  • Miejsce pracy: Gliwice.

ZESPÓŁ KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH

PROJEKTANT / STARSZY PROJEKTANT

Opis stanowiska: wykonywanie dokumentacji technicznej, na etapach:

  • tworzenia koncepcji do ofert przetargowych,
  • opracowywania koncepcji,
  • projektów budowlanych, podstawowych, warsztatowych i powykonawczych,
  • modelowania konstrukcji w trybie 3D.

Wymagania stawiane Kandydatom:

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek – Konstrukcje budowlane i inżynierskie, specjalizacja - Budownictwo przemysłowe,
  • doświadczenie projektowo – realizacyjne,
  • uprawnienia budowlane,
  • znajomość programów: MicroStation, Autodesk Robot Structural (bądź innych programów obliczeniowych), Autocad, MSOffice,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie, kreatywność,
  • znajomość języka angielskiego na poziome średniozaawansowanym,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość: Bocad/Prosteel/Tekla/Advance Steel oraz umiejętność modelowania przestrzennygo (3D).

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w dynamicznym i profesjonalnym zespole,
  • możliwość udziału w największych realizacjach w sektorze energetycznym w kraju i za granicą,
  • miejsce pracy - Gliwice.

Firma ma możliwość zatrudnienia osób z orzeczeniem niepełnosprawności.
Miejsce pracy dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Chętnych zapraszamy do przesłania CV na adres rekrutacja@ete.com.pl.

Wytule wiadomości prosimy wpisać stanowisko i branżę, na które jest wysyłana aplikacja.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
z 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)
wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
przez Energotechnika Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Bojkowskiej 43c
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej i przyszłych rekrutacji oraz zatrudnienia
w Energotechnika Engineering Sp. z o.o.."

Uprzejmie informujemy, że CV bez klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych nie będą uwzględnione w procesie rekrutacyjnym.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.